Бальні танці

Previous
Next

БАЛЬНІ ТАНЦІ

Спортивні бальні танці – це парний вид танців, який виховує дисципліну, формує характер, розвиває пластику.
Уроки бальних танців для дітей допомагають навчитися правильно спілкуватися із протилежною статтю, розвивають смак. Спортивні бальні танці для дітей пробуджують волю до перемоги, формують лідерські якості та багато іншого.

Подарувавши дитині можливість займатися цим чудовим видом спорту – ви зробите, мабуть, найкращу інвестицію у його майбутнє.

Наша студія бального танцю навчає хлопчиків та дівчаток з 4-х років. А наявність великої кількості вікових груп дозволяє танцюристам розвиватися з однолітками одного рівня танцювання.

НАВІЩО ДІТЯМ ЗАЙМАТИСЯ БАЛЬНИМИ ТАНЦЯМИ

Бальные танцы в Запорожье 02

Фізична активність

Танці зміцнюють м'язовий корсет, формують гарну поставу. Тренують витривалість, координацію рухів, розвивають гнучкість.

Бальные танцы в Запорожье 04

Відчуття ритму

Вміти чути музику - одна з перших та головних навичок, якій тренер навчає танцюриста. Ця навичка може стати в нагоді не тільки при заняттях танцями, а наприклад на вечірці та дискотеці.

Бальные танцы в Запорожье 06

Цілеспрямованість

Прагнення до перемоги, лідерські якості, бажання бути найкращим і, звичайно ж, вміння програвати - все це розвивається у спортсмена, коли він поринає у світ змагань.

Бальные танцы в Запорожье 03

Дисципліна

Регулярні заняття формують звички, а звички у свою чергу нас дисциплінують.

Бальные танцы в Запорожье 05

Культура спілкування з протилежною статтю

У танці хлопчики і дівчатка взаємодіють один з одним з раннього віку. Вони навчаються спілкуватися, культурно поводитися один з одним, бути ввічливими, створювати комфортні умови у парі.

Бальные танцы в Запорожье 07

Менше гаджетів

Дитина зайнята, а значить, у неї залишається менше часу займатися не зовсім корисними справами: дивитися телевізор, сидіти в комп'ютері і псувати зір телефонами.

БАЛЬНІ ТАНЦІ У НАШІЙ СТУДІЇ

Previous
Next

Групові заняття

Групові заняття нашої студії включають не лише заняття бальними танцями, а й уроки з загальної фізичної підготовки (ЗФП). Там спортсмени навчаються володіти своїм тілом, нарощують м’язовий корсет, розвивають гнучкість та пластику.

Заняття у групах проходять 3-4 рази на тиждень. За тривалістю урок варіюється від 45 хвилин для найменших і до 1.20 години для дорослих та досвідчених танцюристів. У середньому у групі займається близько 10-13 танцюристів.

Персональні заняття

Один із варіантів навчання спортивним бальним танцям, який надає наша студія – персональні заняття.

Це урок, де тренер займається індивідуально з людиною або з парою.

Причин відвідувати персональні заняття насправді багато:

 • якщо дитина почала відвідувати школу бального танцю не з вересня, а з середини року. Щоб не відставати від однолітків, потрібно надолужити втрачене.
 • якщо дитина та батьки хочуть брати участь у турнірах. Регулярні персональні заняття дозволять танцюристу стати на щабель вище за своїх однолітків і це дасть перевагу на змаганнях.
 • дитині мало лише загальних занять, їй хочеться розвиватися далі.
 • на персональних заняттях тренер може приділити 100% своєї уваги танцюристу та проконтролювати якість та правильність виконання всіх кроків/фігур. А під час групових тренувань увага тренера розсіюється на всіх танцюристів.
Previous
Next
Previous
Next

Участь у змаганнях

Мабуть, найбільш хвилююча, трепетна та довгоочікувана подія всіх танцюристів та батьків. І абсолютно не важливо, виходить дитина на паркет вперше або в двадцяте – захоплення і хвилювання як вперше.

Завдяки різноманітним віковим категоріям, що їх надають організатори змагань, можна брати участь у турнірах дітям навіть 4-х років ✨

Для участі у змаганнях потрібно:

 • ✅ уточнити у тренера, чи готова дитина, чи навчилась тим навичкам, які необхідні.
 • ✅ придбати костюм та взуття, продумати зачіску (як для хлопчика, так і для дівчинки), обов’язково порадитись із тренером. Адже в бальних танцях є певні правила, як спортсмен повинен виглядати на змаганнях.
 • ✅ мати книжку / паспорт танцюриста

Наша студія бального танцю вже багато років бере участь у міських, всеукраїнських та міжнародних турнірах.
А Ви хочете побачити, як Ваша дитина підкорює паркет у Запоріжжі, в Україні чи навіть за кордоном? 🙂

Танцювальні збори

Танцювальні семінари та збори – це додаткові групові та персональні тренування зі знаменитими лекторами з інших міст та країн.

Семінари зазвичай тривають 1-2 дні, збори можуть проходити в курортних містах і включати як заняття танцями, фіз. підготовкою, так і приємний відпочинок у вигляді моря/басейну.

Збори та семінари краще відвідувати більш досвідченим та дорослим танцюристам (починаючи з 9-10 років та рівнем танцю Початківці – 4 танці). Малюкам буде складно переключитись на іншого педагога та інформація, яку дають на зборах, буде складною. У той час, як дорослішим танцюристам інформація іншого педагога буде цікавішою, адже подача свого тренера стала звичною.

Семінари та збори – це чудова можливість познайомитися з танцюристами інших клубів, інших міст. Це цікавий досвід роботи з іногородніми чи навіть іноземними педагогами.

Previous
Next
Previous
Next

Відмінне дозвілля

Клуб спортивного бального танцю – це свого роду друга родина. Тут ми не лише вчимося танцювати, качати прес та сідати на шпагати. Для нас важливо, щоб дитина отримувала позитивні емоції і від танцювального процесу, і від дозвілля. Саме тому ми намагаємося вигадувати та втілювати різні види відпочинку. Вилазки на природі – це чудова можливість познайомитися з одноклубниками з інших вікових груп, поспілкуватися поза тренувальним процесом, дізнатися один одного краще. Походи в лазертаг, кіно та спільні поїздки на море. Що може бути краще? Адже дитина зайнята приємним дозвіллям у колі своїх однолітків.

РОЗКЛАД

 • Діти (5-7 років)
 • Основний склад
День
Заняття
Час
Понеділок
Танці
18:00 - 18:45
Середа
Танці
18:00 - 18:45
П'ятниця
ЗФП
18:00 - 18:45
День
Заняття
Час
Понеділок
Танці
18:00 - 19:15
Середа
Танці
18:00 - 19:15
П'ятниця
ЗФП
18:00 - 19:15

ЦІНИ

1 заняття

Разове заняття
100 грн
 •  

8 занять

Місячний абонемент
500 грн
 •  

12 занять

Місячний абонемент
600 грн
 •  
Популярне

Хочете спробувати?

Заповніть форму та отримайте
50% знижку на пробне заняття