Танці для дорослих

Танці для дорослих 16+

Jazz-funk, Choreo, Lady dance, High heels… та ще багато іншого Вас чекає на цих заняттях. А найголовніше – щоб почати займатися не потрібно мати жодних навичок. Головне – це бажання.

На заняттях з сучасних танців для дорослих Ви навчитесь не лише гарно рухатись, відчувати музику, а ще й розкриєте себе нову. Танці пробуджують жіночність та привабливість.

Сучасні танці – це не лише гарні рухи, а ще й досить непогане фізичне навантаження. Танці допоможуть тримати тіло в тонусі, покращать пластику тіла і спалять зайві калорії.

Топ-5 страхів, які заважають записатись на танці

Я ніколи не танцювала, вже пізно починати 😔

Ніколи не пізно! Наголошуємо, що танці для дорослих підійдуть і тим, хто ніколи ніякими танцями не займався. Ми навчимо, головне – це бажання. І все вийде!

Мені здається, я "дерев'яна"

Заняття створені для того, щоб Ви навчилися чомусь новому. І зовсім не обов’язково бути профі у цьому. Головне – це бажання розвиватися.

Усі будуть на мене дивиться 👀

Головне, що Ви маєте усвідомити – Ви йдете на танці розвиватися, а не змагатися. Повірте, кожен зосереджений саме на собі, на своїх успіхах чи невдачах. І нікому нема ніякої справи до сусідки зліва чи справа 😉

Це складно, у мене не вийде 🥵

Танці для дорослих не вимагають танцювального досвіду. А хореографії, що дає тренер легко опанувати дівчатам з різним рівнем підготовки.

У мене немає часу ⏰

Як кажуть: бажання – це тисячі можливостей, а небажання – тисячі відмовок. Найважче – це наважитися і почати. Далі буде набагато легше.

Розклад

День
Час
Понеділок
15:00 – 16:00
17:00-18:00
Середа
15:00 – 16:00
17:00-18:00
П’ятниця
15:00 – 16:00
17:00-18:00

Вартість

1 заняття

Разове заняття
100 грн
  •  

8 занять

Місячний абонемент
550 грн
  •  

12 занять

Місячний абонемент
700 грн
  •  
Популярне

Бажаєте спробувати?

Заповніть форму та отримайте
50% знижку на пробне заняття